Sprostaj wyzwaniu!

Każdy stoi właśnie przed wyzwaniem, jest po lub przed kolejnym.

Obojętnie kim jesteś, jakie masz osiągnięcia i jakie cele. W Challenge Club poznasz ludzi i ich historie, które pomogą Ci pokonać wyzwania szybciej, łatwiej, taniej lub je w ogóle sobie uświadomić.
Motywują nas historie ludzi, którzy przezwyciężyli przeciwności losu i na swoim przykładzie pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nasi członkowie mają niepowtarzalną okazję poznać ich osobiście na spotkaniach.

Spotkania składają się z dwóch części: wystąpienia gościa oraz części networkingowej, w czasie której uczestnicy nie tylko mogą się lepiej poznać, ale i wzajemnie zainspirować w rozwiązywaniu wyzwań.

Naszą misją jest przygotowanie ludzi do stawiania czoła wyzwaniom, a przez to zwiększania satysfakcji z różnych obszarów życia.

Wizja
Tworzymy szerokie środowisko ludzi aktywnych, ambitnych, którzy chcą dokonać ważnych zmian w życiu i pomagać w tym innym.
W 2016 roku planujemy działać w trzech miastach.

Jak działamy?
Dostarczamy :
*Inspiracji do działania - na spotkaniach klubu poznasz historie osób, które poradziły sobie z wyzwaniami
*Strategii sprawdzonych przez innych - korzystasz z doświadczenia zarówno od gości jak i innych uczestników
*Sieć kontaktów między uczestnikami - którą możesz użyć do sprostania swoim wyzwaniom

Dla kogo są spotkania?
Skupiamy managerów, przedsiębiorców i doświadczonych specjalistów.
Challenge Club to środowisko ludzi aktywnych, ambitnych, którzy chcą dokonać ważnych zmian w życiu i wiedzieć jak to zrobić.

Założyciele

WOJTEK PAŹDZIOR

Inspiruje i wspiera osoby w zwiększaniu satysfakcji z pracy.

Pomaga budować ścieżki kariery oraz doskonalić umiejętności zarządzania zespołem. Idzie w życiu trochę pod prąd. Przez to nie raz musiał podejmować niepopularne decyzje. Szuka celowości i optymalizacji we wszystkim, co robi. Właściciel Active Strategy. Coach kariery, konsultant HR i trener. Jego artykuły opublikowały portale Forbes, Wirtualna Polska, QBusiness i globalny blog International Coach Federation. Współpracował m. in. z: ABB, Allegro, General Electric, Hewlett-Packard, Oracle, PwC, Samsung, Siemens, Techland, Volkswagen, Whirlpool.

Skontaktuj się z Wojtkiem przez profil GoldenLine lub LinkedIn

ANIA AFTOWICZ

Uwielbia podróżować, robić zdjęcia i poznawać ciekawych ludzi.

Z wykształcenia socjolog, specjalista od reklamy, fotograf i manager. Od 9 lat zarządza strategią marketingową globalnych marek. Pracowała jako brand manager m.in. Pizza Hut w Polsce i Rosji, Rodeo Drive w Polsce i Czechach oraz KFC. Mieszkała również w takich krajach jak Finlandia, Stany Zjednoczone i Irlandia. Jak widać lubi zmiany i uczenie się nowych rzeczy wychodząc poza swoją strefę komfortu. Z zamiłowania coach. Właścicielka 4change. Specjalizuje się w marketing coachingu pomagając młodym przedsiębiorcom w budowaniu strategii ich firm oraz coachingu dla kobiet na stanowiskach kierowniczych. Prywatnie mama Krzysia. Interesuje się samorozwojem, wellness i wciąż chętnie odkrywa siebie na nowo.

Skontaktuj się z Anią przez profil GoldenLine lub LinkedIn