SPOTKANIA

21 czerwca

WenderEdu Business Center

15 spotkanie Challenge Club

Maciej Noga

Współtwórca Grupy Pracuj

Na tym spotkaniu coś dla siebie znajdą zarówno przedsiębiorcy, menedżerowie i kierownicy jak i pracownicy HR.

Jest to ostatnia okazja przed latem, aby poznać 10 prostych recept na sukces w biznesie oraz jak powinno wyglądać idealne miejsce pracy na podstawie nowych trendów HR.

Zapraszamy! Prezentację i dyskusję poprowadzi Maciej Noga – współtwórca Grupy Pracuj

Maciej Noga

Przedsiębiorca, inwestor, doradca w HR Tech z 16 letnim doświadczeniem. Obecnie pełni funkcję członka zarządu oraz odpowiada za strategiczny wzrost Grupy Pracuj. Członek rad nadzorczych i doradczych w spółkach portfelowych.

Partner oraz współtwórca butikowego funduszu inwestycyjnego Hedgehog Fund, odpowiedzialny za politykę inwestycyjną i nadzór nad rozwojem funduszu.  Partner i twórca funduszu Ataraxy Ventures Limited, odpowiada za politykę inwestycyjną i prowadzenie spółek portfelowych. Partner i współtwórca pierwszego w Polsce funduszu „venture philantrophy” Valores. Członek społecznej rady doradców Stowarzyszenia Integracja, gdzie skutecznie pomaga w skomercjalizowaniu usług for-profit.

Dumny absolwent University of Chicago Booth School of Business, gdzie z wyróżnieniem ukończył kierunek „Entreprenerial Finance and Private Equity”.

Prywatnie ojciec trójki dzieci, który efektywnie łączy pracę z obowiązkami rodzica. W czasie wolnym uprawia amatorsko liczne sporty, jest wielbicielem Cirque du Soleil , dużo czyta i ciągle się dokształca.

Czas trwania: 18:00 – 21:00

Miejsce: ul. Świętego Józefa 1/3, Wrocław (mapa)